• In English
 • На Київщині буде Перший український індустріальний парк
  опубліковано 08 липня 2014 року о 13:33

  Держінвестпроект вніс до Реєстру індустріальних парків «Перший український індустріальний парк». Його будуватимуть на території Київської області Броварського району в смт Велика Димерка. Про це розповів директор Департаменту інвестиційної політики та регіонального розвитку Держінвестпроекту Василь Федюк.

  «Київський регіон очікує залучити на розвиток «Першого українського індустріального парку» близько 1 млрд. 879,5 млн. грн., – зазначає В. Федюк. – Завдяки парку Київська область значно підвищить свою конкурентоздатність, отримає понад 2000 робочих місць, а також підвищить конкурентоспроможність вітчизняної продукції та рівень реалізації потенціалу імпортозаміщення».

  Розмір земельної ділянки індустріального парку в 105 гектарів дозволить на його території розвивати великомасштабний промисловий майданчик із виробництвом харчової, фармацевтичної, деревообробної, меблевої, поліграфічної продукції, а також автомобілебудування та металообробки.

  В. Федюк також додав, що серед основних переваг «Першого українського індустріального парку» для інвесторів є близькість до Києва та аеропорту «Бориспіль», розвинена транспортна інфраструктура, наявність населених пунктів навколо земельної ділянки парку, в яких проживають кваліфіковані трудові ресурси.

  За його словами, за увесь період інвестування в Київську область надійшло близько $ 2 млрд., із яких 28 % – у Броварський район.