• In English
 • НКЦПФР планує актуалізувати норми провадження депозитарної діяльності
  опубліковано 08 липня 2014 року о 10:21

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку схвалила проект рішення «Про внесення змін до Положення про провадження депозитарної діяльності». Документ було прийнято на одному з останніх засідань регулятора.

  Спеціалісти Комісії пояснюють, що зазначений проект схвалено з метою удосконалення норм провадження депозитарної діяльності. Зокрема, стали потребувати врегулювання деякі аспекти роботи Центрального депозитарію цінних паперів та депозитарних установ. До того ж, відбулися зміни в чинному українському законодавстві, що також викликало необхідність актуалізувати дане Положення.

  Схвалений проект передбачає врегулювання питань, які стосуються отримання статусу керуючого рахунком у цінних паперах уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, щодо обліку прав на цінні папери, що є об'єктами комунальної власності. Також передбачається скорочення пакету документів для відкриття рахунку ІСІ з приватним розміщенням, запровадження норми щодо необхідності збереження (копіювання) інформації Центральним депозитарієм та депозитарними установами кожного операційного дня тощо.

  Найближчим часом документ буде оприлюднений на сайті НКЦПФР.