• In English
  • На Кіровоградщині у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва до бюджетів надійшло майже 5,4 млн грн.
    опубліковано 07 липня 2014 року о 11:01

    У поточному році у Кіровоградській області за рахунок коштів, що надійшли у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, місцеві бюджети поповнилися на майже 5,4 млн. гривень. Із сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва вилучено 36,2 га пасовищ та 51 га ріллі.

    На проведення заходів земельної реформи та охорони земель із зазначених коштів використано 434,7 тис. грн., з яких 398,5 тис. грн. – на проведення робіт з нормативної грошової оцінки земель, 20,6 тис. грн. – на інвентаризацію земель та 15,6 тис. грн. – на інші заходи.

    На сьогодні в області на спеціальних рахунках місцевих рад знаходяться 14,7 млн. грн., що надійшли у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, з яких: 3,7 млн. грн.  – на спецрахунку обласної ради, 2,5 млн. грн. – на спецрахунках районних рад і 8,5 млн. – міських, сільських, селищних рад.