• In English
  • Землевпорядники Закарпатської області допомогли Закарпатському батальйону територіальної оборони
    опубліковано 07 липня 2014 року о 10:44

    Перший заступник начальника Головного управління Держземагентства у Закарпатській області Володимир Токар та заступник начальника Головного управління Мафтей Попович передали Закарпатському батальйону територіальної оборони 70 спальних мішків. Для придбання їх колектив землевпорядної служби області перерахував одноденний заробіток у сумі 27,5 тис. гривень.

    «Сьогодні у такий складний для держави час, коли Українська армія як ніколи потребує особливої уваги, люди щиросердечно допомагають військовослужбовцям, які захищають нашу країну. Ми всі прагнемо миру і спокою, вболіваємо за майбутнє України. Розуміючи ситуацію, в якій опинилася держава, підтримуємо Збройні сили, які нині виконують важливу місію – захист суверенітету, територіальної цілісності та національної безпеки, – зазначив перший заступник начальника Головного управління Володимир Токар.

    Землевпорядники області вже вдруге підтримують Українську армію. Зокрема, у березні цього року на поліпшення та укріплення обороноздатності держави фахівці землевпорядної служби Закарпаття перерахували 10 тис. гривень.