• In English
 • У Державній виконавчій службі відбувся День відкритих дверей
  опубліковано 04 липня 2014 року о 15:15

  4 липня у Державній виконавчій службі України відбувся День відкритих дверей для студентів вищих навчальних закладів.

  На зустріч із керівництвом ДВС завітали студенти юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка разом із завідувачем кафедри нотаріального та виконавчого процесу, адвокатури Світланою Фурсою та викладачами кафедри.

  «Ми раді вітати майбутніх колег у стінах Державної виконавчої служби України. Переконана, що сьогодні ми розпочинаємо дуже плідну співпрацю, адже студентам має бути цікава реальна практика, а ми, зі свого боку, зацікавлені у наповненні якісного кадрового резерву», - підкреслила під час спілкування зі студентами перший заступник Голови ДВС України Агія Ахундова.

  У рамках заходу, державні виконавці відділу примусового виконання рішень ознайомили студентів з виконавчою документацією, розповіли про покрокові дії виконавців у різних ситуаціях та відповіли на усі практичні запитання, які цікавили молодь.

  Про роботу ДВС майбутнім спеціалістам і магістрам також розповіли керівники інших підрозділів: управління нормативно-правового та аналітичного забезпечення ДВС, управління організаційного та кадрового забезпечення ДВС, а також начальник відділу розгляду звернень громадян і юридичних осіб ДВС.

  Підсумком зустрічі стала домовленість у подальшому обміні досвідом. З боку ВУЗу – проведення навчання з підвищення кваліфікації для співробітників виконавчої служби, а з боку Державної виконавчої служби – проведення лекцій для студентів та надання можливості для практичного втілення знань.

  Такі Дні відкритих дверей для студентів-юристів Державна виконавча служба України планує проводити й надалі.