• In English
 • Рятувальники підготували резервні загони і техніку для реагування на надзвичайні ситуації на Сході
  опубліковано 02 липня 2014 року о 10:03

  Державна служба України з надзвичайних ситуацій підготувала і привела у підвищену готовність резервні сили і засоби для реагування на можливі надзвичайні ситуації на Сході України в районах проведення антитерористичної операції. Резервний аварійно-рятувальний загін сформований  на базі Міжрегіонального центру швидкого реагування (м. Ромни Сумської обл.). До його складу увійшли рятувальники ДСНС України у Полтавській та Сумській областях, а також, власне, бійці МЦШР.

  Загін укомплектований інженерною, рятувальною, пожежною, піротехнічною технікою, засобами зв’язку та пунктами життєзабезпечення для функціонування в польових умовах.

  «Підготовлені сили і засоби знаходяться у пунктах постійної дислокації у 4-годинній готовності після відповідного наказу здійснити висування у район виконання робіт», – підкреслив начальник зведеного загону полковник служби цивільного захисту Сергій Біляєв.

  Загін може бути задіяний для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій при створенні безпечних умов роботи особового складу. Наразі територіальні підрозділи ДСНС України у Донецькій та Луганській областях забезпечують виконання завдань за призначенням у дуже складних умовах.