• In English
 • У ліцензійній комісії ДАБІ вдвічі збільшено кількість представників громадськості
  опубліковано 01 липня 2014 року о 10:31

  Склад ліцензійної комісії Державної будівельно-архітектурної інспекції України протягом останніх двох місяців вдвічі збільшив представництво громадськості. На думку керівництва ДАБІ України, такий крок забезпечить об’єктивний розгляд документів, які подають суб’єкти господарювання для проведення будівельної діяльності.

  «Держархбудінспекція змінює засади своєї роботи, стає більш відкритою та доступною. Наша мета почути різні точки зору, саме тому ми вдвічі збільшили кількість представників громадського сектору в ліцензійній комісії», - пояснив голова ДАБІ України Максим Мартинюк.

  За його словами, цей крок є складовою комплексної програми боротьби з корупцією.

  «Крок за кроком ми змінюємо старі принципи роботи інспекції. Наше головне завдання – не допустити корупції і зробити роботу відомства відкритою та зрозумілою для людей», - підкреслив Максим Мартинюк.

  Довідково

  Ліцензійна комісія Державної архітектурно-будівельної інспекції та її територіальних органів утворена на виконання Порядку ліцензування певних видів господарської діяльності у будівництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.12.2007 № 1396. Ліцензійна комісія є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, що розглядає заяви суб’єктів будівельної діяльності відповідно до ліцензійних умов та на основі поданих документів готує висновки з питань видачі ліцензії, зупинення дії ліцензії чи її анулювання.

  Персональний склад ліцензійної комісії формується з числа висококваліфікованих і досвідчених фахівців будівельної галузі, професійних об’єднань у сфері будівництва та органів влади. Нині до складу ліцензійної комісії входить 21 особа, серед них лише 7 представників Держархбудінспекції, решта - представники громадського сектору.

  Протягом останніх двох місяців за сприяння нового керівництва ДАБІ України кількість представників  громадськості збільшено на 50%.  Таким чином, висновок щодо відповідності ліцензійним умовам формується переважно представниками недержавного сектору.