• In English
 • Відкрито спеціалізовані кімнати допомоги вимушеним переселенцям з паспортних та реєстраційних питань
  опубліковано 01 липня 2014 року о 09:34

  Державна міграційна служба України та Державне підприємство «Документ» започаткували пілотний проект щодо сприяння вирішенню проблем людей, які були вимушені покинути свої домівки у АР Крим та м. Севастополь, Донецькій та Луганській областях. Задля забезпечення дотримання прав людини у Центрах обслуговування громадян «Паспортний сервіс» відкрито спеціалізовані кімнати (місця) допомоги вимушеним переселенцям з паспортних та реєстраційних питань.

  Громадяни зможуть отримати всебічну допомогу з міграційних питань, а також оформити паспорт громадянина України по досягненню 16-річного віку, відновити його, якщо він втрачений, вклеїти фотографію до паспорта по досягненню 25- та 45-річного віку та у випадку зміни прізвища – отримати новий паспорт.

  Перелік осіб, які звільняються від сплати державного мита за такі дії, розміщено у кімнатах (місцях) допомоги вимушеним переселенцям.

  На сьогодні кімнати (місця) допомоги вимушеним переселенцям з АР Крим та м. Севастополь, Донецької та Луганської областей функціонують у таких містах:

  Київ – бул. Тараса Шевченка, 27 (м. Університет);

  Рівне – вул. 16-го Липня, 6а, тел. (0362) 26-77-84;

  Житомир – вул. І. Огієнка, 1/34, тел. (0412) 48-25-65;

  Тернопіль – вул. Руська, 17, тел. (0352) 52-33-15.

  Найближчим часом планується відкриття кімнат (місць) допомоги вимушеним переселенцям у містах: Вінниця, Луцьк, Львів, Одеса, Суми, Херсон, Хмельницький та Черкаси.

  За наявності необхідних документів та відповідних підстав у Житомирській кімнаті допомоги вимушеним переселенцям також оформлять реєстрацію, знімуть з реєстрації місця проживання або перебування.

  За більш детальною інформацією можна звернутись на телефон гарячої лінії ДМС (044) 278-50-30 або (044) 278-34-02.