• In English
 • НКЦПФР фіналізувала роботу над Порядком подання інформації уповноваженими рейтинговими агентствами
  опубліковано 01 липня 2014 року о 09:30

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку під час традиційного засідання регулятора, яке відбулося 24 червня 2014 року, прийняла рішення про затвердження «Порядку подання інформації уповноваженими рейтинговими агентствами».

  Алла Папаіка, Директор департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів НКЦПФР, повідомила: «Комісія внесла деякі корективи до системи подачі інформації уповноваженими рейтинговими агентствами та привела її у відповідність до чинного законодавства. Даним документом встановлюються терміни, порядок та форми подання уповноваженими рейтинговими агентствами інформації про свою діяльність до регулятора. Так, із затвердженням регуляторного акту подання інформації відповідатиме нинішнім ринковим вимогам, дані від учасників ринку будуть більш повними та вичерпними».

  Зауважимо, що Порядок розроблено відповідно до Законів України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» та «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг».

  Наразі документ направляється для проходження обов'язкової процедури державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.