• In English
  • Кінофестиваль "Відкрита ніч" транслювали одночасно у 23 містах
    опубліковано 29 червня 2014 року о 12:35

    У ніч із 28 на 29 червня у столиці відкрився 17 кінофестиваль «Відкрита ніч». З 22:00 до 04:00 під відкритим небом на набережній Дніпра транслювали програму фестивалю. Одночасно з головним майданчиком у Києві фестивальну програму синхронно транслювали ще у 23 містах, в тому числі перегляд відбудеться у Варшаві. Усі бажаючі також могли взяти участь у голосуванні за приз глядацьких симпатій.

    «Україна – країна, що має давні та глибокі кінематографічні традиції. Сьогодні робота Міністерства культури, відомства, що опікується кіно, направлена на те, щоб змінити ту прикру практику, коли кіно мало виживати, змінити і на законодавчому рівні. Щоб сприяння його розвитку носило не ситуативний характер, а було системним», - сказав на відкритті фестивалю Міністр культури Євген Нищук.

    «Велика подяка і таким фестивалям як «Відкрита ніч» - які, попри перепони, дають можливість тим ідеям, тому таланту пробиватися, давати імпульс для розвитку, народжувати і генерувати ті картини та телевізійні програми, які переростають у щось більше і створюють обличчя як українського, так і європейського кінематографу», - наголосив Євген Нищук.