• In English
 • Михайло Ноняк: Ми маємо відновити довіру та налагодити відвертий діалог з бізнесом та громадськістю
  опубліковано 26 червня 2014 року о 17:07

  Сьогодні має бути загальна практика, загальне розуміння щодо боротьби з корупцією. При цьому суспільство само повинно відійти від тих стандартів, за якими жила держава раніше, де свідомо заганяли підприємців, платників податків до участі у злочинних схемах. Таку думку висловив заступник Міністра доходів і зборів Михайло Ноняк під час інтерв’ю.

  Сьогодні Президентом України та Урядом поставлені завдання перед керівництвом Міністерства доходів і зборів, а вже незабаром - Державної фіскальної служби, вжити всіх заходів щодо знищення корупції та усунення її наслідків у митній та податковій сфері.

  Як зауважив Михайло Ноняк, необхідний відповідний закон, норми якого б не тільки контролювали податківців та митників, але й розповсюджувалися та діяли по всій країнівід сільської ради до найвищих кабінетів нашої держави.

  Нині в державі складна економічна та політична ситуація, тривають військові дії. Тому саме в такий непростий час потрібно зібрати всі сили та наповнювати бюджет, щоб люди отримували своєчасно заробітну плату, пенсію, щоб фінансувалася медицина, освіта та інші соціальні потреби суспільства.

  Заступник Міністра переконаний, що потрібно активніше взаємодіяти з бізнесом, сідати за круглий стіл і працювати, як сервісна служба. «Ми маємо сприяти бізнесу, зацікавити його прийти і сплатити в державну казну податки, - зазначив Михайло Ноняк. – Безперечно, ми будемо налагоджувати відвертий діалог з підприємцями та громадськістю, запропонуємо прозорі та зрозумілі правила, спільно станемо до боротьби з корупцією, а також разом сформуємо фаховий та чесний кадровий штат вже в Державній фіскальній службі».

  У свою чергу прозорі та чесні умови роботи ДФС стануть гарантією для бізнесу, адже багато підприємців хочуть чесно сплачувати податки та вийти з «тіні», які до цих пір були змушені працювати за злочинними схемами корумпованої влади.

  «Докладено максимум зусиль, щоб чесний бізнес розвивався, а тим підприємцям, які були причетні до махінацій, надана можливість очистити совість і далі чесно працювати, - запевнив Михайло Ноняк. - Ми маємо стимулювати бізнес до використання альтернативних корупційним моделям поведінки та надати йому у цьому всебічну підтримку».