• In English
 • Павло Шеремета: Європейський ринок за величиною цілком може компенсувати Україні втрату російського
  опубліковано 25 червня 2014 року о 14:40

  Європейські ринки цілком можуть за величиною компенсувати Україні втрату ринків російських, крім того, це відкриває більш широкі перспективи перед національними товаровиробниками. На цьому наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета, відповідаючи на запитання журналістів перед засіданням Уряду.

  «Треба заробляти. Потенційно це значно більший ринок. Там вища якість, там вищі стандарти. І, зрештою, це не тільки ринок, це не тільки торгівля, це – частина нашої європейської інтеграції», - сказав Міністр.

  Що ж стосується того, які саме з національних товарів потраплять на ринки ЄС, то тут не можна встановлювати певні умови і нав’язувати правила – затребуваність товарів по кожному сегменту диктуватиме ринок і попит, пояснив керівник Мінекономрозвитку.

  «Є речі у яких Україна сильна. Зараз, наприклад, мова йде про харчову промисловість, аграрний сектор, енергетику, IT. Я думаю, що мають потенціал також наші машинобудівні компанії, які треба піднімати – якість потрібна, більше інновацій, маркетинг», - зазначив Павло Шеремета.