• In English
 • Олександр Сич: Молодь має відчути себе суб'єктом державної політики
  опубліковано 24 червня 2014 року о 17:58

  «Зважена молодіжна політика не лише допомагатиме вивести країну з кризи, але й сприятиме розбудові в Україні громадянського суспільства європейського зразка». Про це Віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич заявив на міжвідомчій нараді з питань реалізації державної молодіжної політики під його головуванням за участі представників молодіжних організацій, що відбулася 24 червня 2014 р. в Будинку Уряду.

  Віце-прем’єр-міністр наголосив, що недовіра до державної політики у даній царині значною мірою породжена кулуарним характером прийняття відповідних рішень попереднім урядом. «Молодь має нарешті відчути себе не лише об’єктом, але й суб’єктом державної політики. Держава може більше довіряти молодим українцям, які впродовж останніх місяців виявили самодостатність, гідність і наполегливість у захисті національних інтересів», - зауважив урядовець.

  В ході наради Олександр Сич дав конкретні доручення з удосконалення механізмів отримання молоддю соціального житла, першого робочого місця, а також призначення президентських грантів для обдарованої молоді і премій Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді в розбудові України, які гарантуватимуть не лише участь молодіжних організацій у прийнятті відповідних рішень, але й належний громадський контроль та інформаційне забезпечення.

  Насамкінець урядовець закликав представників органів виконавчої влади навчитися бачити в молоді рівноправного партнера з формування державної молодіжної політики. «Надмірне опікування множить лише споживацькі настрої, а не людський капітал, який визначатиме динаміку розвитку українського суспільства впродовж найближчих десятиліть», - підсумував Олександр Сич.