• In English
 • До Дніпропетровщини з робочим візитом приїде делегація Британської ради в Україні
  опубліковано 24 червня 2014 року о 16:41

  Офіційне представництво Великої Британії в Україні на чолі з директором Британської Ради в Україні Мартіном Даулом та його заступником Наташею Василюк відвідають Дніпропетровщину з одноденним візитом. 26 червня 2014 року закордонні експерти з питань освіти зустрінуться з керівництвом облдержадміністрації, візьмуть участь у відкритому засіданні Ради директорів шкіл і відвідають навчальні заклади регіону. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації. 

  У рамках ділового візиту делегація Британської ради в Україні візьме участь у відкритому засіданні Ради директорів шкіл. У круглому залі облдержадміністрації зберуться понад 20 очільників загальноосвітніх навчальних закладів регіону. На черговому засіданні Рада має затвердити остаточний варіант статуту, яким керуватиметься у подальшій своїй діяльності. Також педагогічна спільнота презентує закордонним експертам власні напрацювання у сфері легалізації батьківських внесків та встановлення прозорого процесу залучення додаткових ресурсів. Використання досвіду системи освіти Великої Британії може стати надзвичайно корисним спочатку на регіональному, а потім і на рівні всієї країни.

  Крім того, у програмі візиту британських експертів заплановане відвідування Дніпропетровської спеціалізованої багатопрофільної школи №23. Це навчальний заклад з поглибленим вивченням англійської. Делегація відвідає також Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля.

  Завершиться робочий візит представництва Британської ради в Україні у департаменті освіти і науки. Тут пройде обговорення перспектив подальшої співпраці та обміну досвідом у галузях середньої, професійно-технічної та вищої освіти. 

  Довідково

  У 2013-2014 навчальному році на Дніпропетровщині працювали 17 спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням англійської. Тут навчаються понад 6,5 тис дітей. Загалом, в області працюють 1017 шкіл, де навчаються близько 300 тис учнів. З них у 906 навчальних закладах понад 260 тис дітей вивчають англійську.