• In English
 • Дмитро Булатов передав військовим у зоні АТО першу партію спортивного знаряддя та форми
  опубліковано 21 червня 2014 року о 16:46

  Військові отримали першу партію спортивного знаряддя та спортивного одягу і взуття від Міністерства молоді та спорту України. Міністр Дмитро Булатов, який наразі перебуває на Сході України у складі Групи Міжвідомчого координаційного штабу, особисто передав її солдатам, які проходять службу у зоні АТО.

  «Ще на початку нашого відрядження хлопці попросили передати їм дещо із спортивного приладдя, щоб мати можливість відпочити між боями, хоч якось відволіктися від війни. Це було у вівторок. Уже сьогодні ми передали частину цього замовлення на дві бази Національної гвардії, на блокпости № 3 та 3-А поблизу Слов’янська, блокпост «Святогорськ», базу «Луна» (Сармат)», - зазначив Дмитро Булатов.

  Військовослужбовці отримали спортивний одяг та взуття, футбольні, волейбольні та баскетбольні м’ячі, ракетки для тенісу та бадмінтону, шахи та шашки тощо.

  «Хочу підкреслити ще раз — українським військовим необхідно відчувати всебічну підтримку, особливо зараз, в місцях, де проходять бойові дії. Звичайно, хлопці потребують належного бойового екіпірування від Міноборони, але і спортивне знаряддя — це не примха, а частина життя солдат та офіцерів. Важливо, що можемо дати військовим можливості для психологічної розрядки у доступний Міністерству молоді та спорту спосіб», - наголосив Міністр.

  За його словами, міністерство готує нові партії спортінвентаря та одягу, сформовані за безпосереднім замовленням від військових. 

  Нагадаємо, що Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов перебуває в урядовому відрядженні на Сході України у складі Групи Міжвідомчого координаційного штабу. Разом із представниками Міністерства внутрішніх справ Група перебуває в зоні АТО на території Харківської, Донецької та Луганської областей.