• In English
 • Розподіл місць держзамовлення між вузами системи МОН може завершитися до кінця наступного тижня
  опубліковано 19 червня 2014 року о 18:24

  Процедура розподілу місць державного замовлення між вузами системи Міністерства освіти і науки може завершитися до кінця наступного тижня. Про це повідомила Перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун сьогодні, 19 червня, під час брифінгу в Будинку Уряду.

  «Минулого тижня було прийнято постанову Кабінету Міністрів про загальний обсяг державного замовлення, - зазначила Інна Совчун. – Наразі триває розподіл між університетами. Міністерства, які є виконавцями цього державного замовлення, повинні провести конкурси. І зараз по міністерствах, і у нас в Міносвіти, в Міністерстві охорони здоров’я, в Мінагрополітики,  в підпорядкуванні яких є вищі навчальні заклади, створені комісії для розподілу місць держзамовлення, які доведені конкретним міністерствам. Ми зі свого боку можемо гарантувати, що тільки-но ці комісії завершать процес розподілу місць, це одразу буде оприлюднено на сайті Міністерства освіти і науки».

  Інна Совсун зазначила, що в МОН зараз відбувається процедура розподілу місць.

  «Ми плануємо завершити розподіл місць до кінця наступного тижня», - сказала Перший заступник Міністра, наголосивши, що інформація про те, скільки осіб і в які вузи будуть зараховувати цьогоріч на місця держзамовлення, одразу ж буде доведена до широкого загалу шляхом оприлюднення на сайті Міністерства.