• In English
  • Украерорух повернеться до практики стягування аеронавігаційних зборів за допомогою міжнародної організації Євроконтроль
    опубліковано 19 червня 2014 року о 17:05

    Украерорух відновить стягування аеронавігаційних зборів - плату за обслуговування у повітряному просторі України - за допомогою міжнародної організації з безпеки аеронавігації Євроконтроль. Про це під час брифінгу повідомив в. о. генерального директора Державного підприємства обслуговування повітряного руху України Дмитро Бабейчук.

    «Одне з перших завдань на цій посаді – відновлення відносин щодо стягування аеронавігаційних зборів за допомогою міжнародної організації з безпеки аеронавігації Євроконтроль. Бо, як відомо, з 1 січня Украерорух розпочав стягування цих зборів через офшорну компанію. Тепер Міністром інфраструктури прийнято рішення припинити роботу з цією компанією та повернутися до двосторонніх відносин з Євроконтролем, або багатосторонньої системи, що є частиною ратифікованого пакету щодо членства України в цій організації», - зауважив Дмитро Бабейчук.

    Він наголосив, що у цей складний для України період окремі члени колективу не мають права саботувати роботу систем організації повітряного руху, об’єднання цивільно-військової системи обслуговування повітряного руху.