• In English
 • Комісія експертів підтвердила найвищу категорію аеродрому "Бориспіль" та підвищила рівень пожежного захисту
  опубліковано 19 червня 2014 року о 12:24

  У рамках сертифікаційної перевірки аеропорту «Бориспіль» провідними фахівцями авіаційної сфери засвідчено: аеродром відповідає вимогам законодавства України про цивільну авіацію і придатний до експлуатації повітряних суден цілодобово за будь-яких метеоумов.

  Перевірку проводили за такими параметрами: аеродромне, орнітологічне, радіотехнічне, метеорологічне, аварійно-рятувальне та протипожежне забезпечення, обслуговування повітряного руху та забезпечення авіаційної безпеки.

  Програма розвитку аеропорту, спрямована на вдосконалення інфраструктури, навчання персоналу та технічне забезпечення, вже принесла позитивні результати. Так, рівень пожежного захисту в аеропорту  підвищено до 9 категорії.

  За результатами перевірки, комісія Державіаслужби із сертифікації та реєстрації аеродромів та допуску до експлуатації постійних злітно-посадкових майданчиків встановила, що аеродром аеропорту «Бориспіль» відповідає сертифікаційним вимогам до цивільних аеродромів України та спроможний  забезпечити безперебійну цілодобову експлуатацію за ІІІ-А категорією посадки ІCАО з курсом 36п та І категорією за курсом 18п; 18/36л.

  Зауважимо, аеродром аеропорту «Бориспіль» неодноразово був відзначений як кращий аеродром країн СНД та Східної Європи.

  Довідка

  Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» є найбільшим аеропортом України.

  На сьогодні «Бориспіль» є лідером на авіаційному ринку країни, забезпечуючи понад 57% пасажирських авіаперевезень України. З аеропорту «Бориспіль» понад 50 авіакомпаній здійснюють регулярне сполучення більш ніж на 100 маршрутах по всьому світові.

  «Бориспіль» - єдиний український аеропорт, в якому обслуговуються далекомагістральні рейси. Технічні можливості аеропорту дозволяють приймати та відправляти повітряні судна цілодобово протягом року — у тому числі в умовах обмеженої видимості та при складних погодних умовах.

  Аеропорт «Бориспіль» є членом Міжнародної асоціації повітряного транспорту (International Air Transport Association; IATA), Міжнародної організації цивільної авіації (International Civil Aviation Organization; ІCАО) та Міжнародної ради аеропортів (Airports Council International; ACI Europe).