• In English
 • Дмитро Булатов відвідав міста Харківської та Донецької областей для збору запитів потреб вимушених переселенців
  опубліковано 18 червня 2014 року о 13:30

  Завдання Групи Міжвідомчого координаційного штабу – зібрати запити та дані про реальні потреби людей, які вимушено виїхали з зони АТО, де орудують терористи, та на підставі цієї інформації відпрацювати механізми вирішення проблем.

  Про це заявив Міністр молоді та спорту Дмитро Булатов, який у рамках урядового відрядження у складі Групи перебуває на Сході країни. Зокрема, Група вже відвідала міста Ізюм (Харківська обл.) та Святогорськ (Слов’янський район Донецької обл.)

  «Ми зустрічаємося передусім із місцевим населенням, громадським активом та тими, хто виїхав із зони бойових дій. Наразі важливо зібрати запити та потреби цих людей», - зазначив Дмитро Булатов.

  За його словами, найбільш актуальними питаннями для людей є: облаштування буденного життя переселенців; отримання соціальних виплат та пенсій; компенсації за зруйноване житло; відстрочка сплати кредитів тощо.

  Дмитро Булатов наголосив, що під час поїздки та спілкування Група збирає максимум інформації, яка буде використана Урядом у подальшій роботі по створенню транзитної зони та забезпеченню потреб та безпеки населення в регіонах, де відбуваються бойові дії.

  «Представники Кабміну не ховаються по кабінетах, а не зважаючи на небезпеку вирушають на допомогу людям. Ми як Уряд маємо максимально швидко і ефективно діяти, щоб захистити людей, в форматі «потреби від людей – рішення від Уряду». При цьому Кабмін має шукати реальні рішення, а не давати порожні обіцянки», - зазначив Міністр молоді та спорту. 

  Нагадаємо, що Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов перебуває в урядовому відрядженні на Сході України у складі Групи Міжвідомчого координаційного штабу. Разом із представниками Міністерства внутрішніх справ, зокрема, радником голови МВС Зоряном Шкіряком, Група відвідує Харківську, Донецьку та Луганську області, включаючи зону АТО.