• In English
 • Укрзалізниця констатує скорочення пасажиропотоку у кримському напрямку, - Ігор Бреус
  опубліковано 17 червня 2014 року о 15:50

  Укрзалізниця констатує скорочення пасажиропотоку у кримському напрямку як в міжнародному, так і у внутрішньому сполученнях. Про це начальник головного пасажирського управління Укрзалізниці Ігор Бреус заявив на брифінгу в Будинку Уряду 17 червня.

  «Якщо взяти аналіз по Криму за 14 днів червня, то необхідно зазначити, що на сьогодні кількість перевезених пасажирів у напрямку Криму скоротилося на 70%», - сказав він та додав, що в цілому в міжнародному і внутрішньому сполученнях за 14 днів червня до Криму прибуло 100 тис. пасажирів, а відбуло - 70 тис.

  За період 1-16 червня, з великих міст України в Криму приїхало залізницею 51,2 тис. осіб. За аналогічний період минулого року в Крим було перевезено 142 тис. пасажирів.

  За словами Ігоря Бреуса, графіком руху 2014-2015 у кримському напрямку передбачено курсування 51 пари поїздів. На сьогодні у напрямку Криму встановлено курсування 28 пар поїздів. Зокрема, із України до Криму – 17 пар поїздів, із Криму до Москви 4 пари поїздів, із Білорусії до Криму – 7 пар поїздів.

  При цьому він зазначив, що поїзди, які курсують за напрямом Крим-Москва, заповнені не більше ніж на 30-40%. «Тобто пасажиропотік не відповідає сьогоднішнім обсягам руху», - підкреслив він.