• In English
 • Радіопрограми Тернопільської ОДТРК здобули відзнаки Міжнародного фестивалю "Калинові мости"
  опубліковано 17 червня 2014 року о 13:24

  Тернопільська ОДТРК здобула дві нагороди V Міжнародного фестивалю телерадіомайстерності «Калинові мости», що відбувся у Вармінсько-Мазурському воєводстві Польщі. Радіопрограма «Стосунки» ( автор – Людмила Островська) завоювала диплом 1 ступеню та звання лауреата в номінації «Україна – це Європа».

  Дипломом 2 ступеню у номінації «Одне серце – дві Батьківщини» нагороджено програму «Де Іква котить хвилю» (автор - Лариса Миргородська).

  Роботи тернопільських медійників прозвучали в ефірі радіо Ольштин, де є щоденні півгодинні українські програми.

  Окрім участі у фестивальній програмі, учасники заходу, а це 40 журналістів з Польщі, України та Білорусі, об’їздили містечка прикордонного воєводства, ознайомилися з життям Ґурова Ілавецького, де діє комплекс українських шкіл. Також вони відвідали Бартошиці, де також діє потужна українська громада. В Ольштині учасники фестивалю завітали на Польське радіо і ТБ, взяли участь у Х зустрічі з українським фольклором у Доброму Місті.

  Гості з України зустрічалися також з керівниками Вармінсько-Мазурського воєводства, з польськими народними депутатами, з українськими дипломатами і представниками Об’єднання українців у Польщі.