• In English
 • Цьогоріч відкрито 41 кримінальне провадження за фактами неправомірних дій державних виконавців, - Дмитро Сторожук
  опубліковано 16 червня 2014 року о 18:51

  Голова ДВС України Дмитро Сторожук відзвітував про результати трьох місяців роботи в напрямку боротьби із корупцією у виконавчій системі. 

  «Державна виконавча служба продовжує взятий Урядом курс на подолання корупції у системі органів державної влади. Так, спільними силами ДВС та правоохоронних органів з початку року відкрито 41 кримінальне провадження відносно державних виконавців та керівників відділів за фактами хабарництва. Показово, що за весь минулий рік не було відкрито жодної кримінальної справи. Проведена перевірка також виявила систематичні порушення у роботі державних виконавців та показала недбале ставлення до виконання своїх обов’язків. Усі ці факти будуть передані до правоохоронних органів для притягнення винних до відповідальності», - наголосив сьогодні під час брифінгу в «Укрінформі» Дмитро Сторожук.

  Він додав, що одним з інструментів вирішення проблеми непрофесійності державних виконавців є прийняття кадрових рішень. Як приклад, він навів місто Київ, де після зміни керівника управління ДВС показники виконання рішень помітно покращилися і станом на сьогодні у столиці не залишилось жодного невідкритого виконавчого провадження.

  Уже під контролем нового керівника проводилась перевірка одного з районних управлінь ДВС Києва - Печерського.

  «Варто почати з того, що кількість скарг, які ми отримали стосовно роботи управління ДВС Печерського району, перевищила кількість скарг по деяких областях в цілому. Це і стало першим сигналом розпочати перевірку діяльності районного управління, за підсумками якого виявлено низку фактів, які вказали на халатність та бездіяльність його працівників. Як результат: робота служби гальмувалася, робота не виконувалась, а держава недоотримала півмільйона гривень надходжень від виконавчого збору. На часі – початок аналогічної перевірки інших районних управлінь ДВС», - повідомив начальник управління ДВС м. Києва Юрій Мазур.

  Під час брифінгу Дмитро Сторожук також підкреслив, що перевірка Печерського районного управління ДВС була проведена за активного сприяння Головного управління юстиції у м. Києві.

  «Перевірка Київського управління ДВС, зокрема у Печерському районі, виявилась дуже результативною, тож ми продовжимо сприяти Державній виконавчій службі реалізовувати цю ініціативу. Хочу також додати, що реформування стосуватиметься не лише виконавчої системи. Ми проведемо аналогічні перевірки у всіх підзвітних структурах: управліннях юстиції, відділах реєстраційної служби, нотаріальних контор», - підсумував начальник Головного управління юстиції м. Києва Андрій Помазанов.

  Нагадаємо, у березі поточного року Голова ДВС Дмитро Сторожук спільно з Генпрокуратурою ініціював позапланову перевірку органів ДВС по всій Україні. Наразі усі виявлені факти правопорушень передані правоохоронним органам для проведення слідства. Перевірка триває.