• In English
 • Арсеній Яценюк доручив захистити національні інтереси України в Стокгольмському суді і готуватися до надзвичайного стану в енергетиці
  опубліковано 16 червня 2014 року о 13:37

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Міністерству енергетики та вугільної промисловості України, Міністерству юстиції України, Міністерству закордонних справ України і НАК «Нафтогаз України» вжити всіх заходів для захисту національних інтересів в Стокгольмському суді. Про це він сказав на засіданні Уряду в понеділок, 16 червня.

  Він наголосив, що в арбітражному суді Стокгольма Україна вимагає компенсації від Росії в розмірі близько 6 мільярдів доларів США «і встановлення виключно ринкових і недискримінаційних механізмів».

  Глава Уряду доручив відправити урядову делегацію до Брюсселя та в країни-члени Європейського Союзу з чітким роз’ясненням української позиції.

  «Вважаю, що судові перспективи в нас дуже і дуже високі», - зазначив він.

  Крім того, Арсеній Яценюк доручив Міністерству енергетики та вугільної промисловості України і Міністерству юстиції підготувати проект закону про надзвичайний стан в енергетичному секторі: «Ми повинні готуватися до самих складних часів, і ми повинні до них бути готові».