• In English
 • Мінекономрозвитку обговорює переваги автономних торговельних преференцій з боку ЄС
  опубліковано 13 червня 2014 року о 14:55

  Мінекономрозвитку продовжило традицію обговорення переваг для української продукції від запровадження автономних торговельних преференцій з боку Європейського Союзу. Головною метою подібних заходів є забезпечення повноцінного та вчасного використання зазначених преференцій українськими експортерами.

  Так, 13 червня 2014 року у м. Вінниця відбувся черговий семінар на тему «Доступ товарів вітчизняного виробництва до ринку ЄС в рамках автономних преференцій та майбутньої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС. Технічні вимоги до продукції, яка експортується на ринок ЄС», під час якого будо обговорено з представниками місцевої бізнес-спільноти умови та конкретні дії для доступу товарів вітчизняного виробництва до ринку ЄС.

  У ході семінару були надані відповідні роз’яснення, обговорено суть переваг торговельних преференцій з боку ЄС, наведені конкретні заходи підтримки вітчизняного виробника.

  Довідково

  У рамках продовження проведення широкої просвітницької кампанії у регіонах України стосовно можливості доступу українських товарів до ринку ЄС Мінекономрозвитку продовжує відкритий діалог з бізнесом. У липні 2014 року заплановано проведення трьох регіональних семінарів за участю Мінекономрозвитку на базі торгово-промислових палат України  (м. Харків – 4 липня 2014 р., м. Рівне – 9 липня 2014 р., м. Львів – 10 липня 2014 р.) на тему: «Торгівля з ЄС в рамках автономних торговельних преференцій та зони вільної торгівлі (ЗВТ+). Роз’яснення можливостей експорту українських товарів та переваг від відкриття ринків країн ЄС».