• In English
  • Представник Генерального штабу ЗСУ зустрівся з послами країн ЄС, США та представництва ЄС в Україні
    опубліковано 13 червня 2014 року о 14:35

    12 червня представники Генерального штабу Збройних Сил України взяли участь у зустрічі з представниками і послами всіх країн Європейського Союзу, послом Сполучених Штатів Америки Джеффрі Пайеттом та головою Представництва Європейського Союзу в Україні Яном Томбінські.

    Під час зустрічі генерал–майор Олександр Розмазнін подякував послам країн ЄС та США за підтримку нашої держави, зазначивши, що завдяки запровадженим санкціям вдалося втримувати Росію від прямого збройного конфлікту та зберегти Україну як самостійний суб’єкт світової політики. Також він наголосив, що Україна першою з усіх країн Європи стала об’єктом зовнішньої військової агресії нового типу, так званої гібридної війни. Уповноважені представники європейських країн висловили розуміння складної ситуації в Україні та пообіцяли подальшу співпрацю у її вирішенні.

    Міністерство оборони України та Генеральний штаб Збройних Сил України високо цінує ставлення іноземних партнерів, які з розумінням сприймають позицію Української сторони та висловлюють сподівання на врегулювання ситуації шляхом тристоронніх переговорів.