• In English
 • Ветерани військової служби та праці на Житомирщині отримали земельні наділи
  опубліковано 13 червня 2014 року о 11:23

  Голова Держземагентства Сергій Рудик та Голова Житомирської обласної державної адміністрації Сидір Кізін на території Великонизгірецької сільської ради Бердичівського району, що на Житомирщині, вручили ветеранам військової служби, робітникам заводу «Прогрес», працівникам соціальної сфери, пенсіонерам накази про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Члени садівничого товариства роками не могли отримати правовстановлюючі документи на земельні ділянки загальною площею 4 гектари.

  «Нещодавно для належного оформлення права власності на землю 56 членів садівничого товариства звернулися до Держземагентства за допомогою та отримали її. Невдовзі вони стануть повноправними господарями земельних наділів, на яких ветерани та їхні родини господарюють уже багато років», – сказав Сергій Рудик під час вручення громадянам відповідних документів.

  Сергій Рудик та Сидір Кізін також провели прес-конференцію. Нині ключовим є питання продажу земель сільськогосподарського призначення. «Наша принципова позиція – заборонити продаж землі сільгосппризначення та визначити мінімальний строк її оренди на 10-20 років. Для реалізації програмних засад слід змінити законодавче поле, причому рішуче та швидко. З-під пера фахівців Держземагентства вийшов ключовий і суспільнозначущий документ – законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про оренду землі», – сказав Сергій Рудик, відповідаючи на запитання журналістів щодо проведення земельної реформи.

  Крім того, під час робочої поїздки очільник земельного відомства провів робочу нараду з керівниками територіальних органів земельних ресурсів області. Зокрема він доручив керівникам територіальних органів земельних ресурсів прискорити роботу щодо реалізації соціальних ініціатив, передусім стосовно забезпечення виділення земель державної або комунальної власності, придатних для будівництва й обслуговування жилого будинку, ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва, для надання родинам військовослужбовців.