• In English
 • Держсільгоспінспекція та Держземагентство розпочали спільну роботу з інвентаризації земель
  опубліковано 10 червня 2014 року о 16:26

  На доручення Міністра аграрної політики та продовольства України Ігоря Швайки Державна інспекція сільського господарства спільно з Держземагентством провели спільну нараду щодо посилення державного нагляду (контролю) за використанням та охороною земель усіх категорій та форм власності.

  Зокрема, робоча нарада відбулася за участі керівників структурних підрозділів двох відомств на якій визначено орієнтовні шляхи взаємодії та обміну інформацією для здійснення державного нагляду. Також узгоджена процедура взаємодії як на рівні центрального апарату, так і на рівні територіальних органів. За результатами досягнутих домовленостей фахівцями Держсільгоспінспекції буде підготовлено наказ Мінагрополітики про порядок спільної взаємодії між двома державними установами.

  Нагадаємо, що Міністр Ігор Швайка та Голова Держсільгоспінспекції Микола Поєдинок не одноразово наголошували на необхідності проведення інвентаризації земель.

  «Інвентаризація покаже, де і ким нелегально використовується земля, хто є власником, а хто використовував її за рахунок адмінресурсу і так далі. Сьогодні є політична воля перевірити всю держвласність, в тому числі земельну, ліквідувати всі тіньові схеми і почати працювати за чітким прозорим механізмом», - наголошує Микола Поєдинок.