• In English
 • Рятувальники проводять пошуково-рятувальні роботи на місці вибуху у житловому будинку в Миколаєві
  опубліковано 09 червня 2014 року о 14:05

  Рятувальні підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій проводять пошуково-рятувальні роботи у житловому будинку на вулиці Молодогвардійська, 28 в Миколаєві, в якому вранці 9 червня стався вибух. Він пролунав о 4:59 у одній із квартир 5-поверхового житлового будинку.

  До місця події за лічені хвилини прибули аварійно-рятувальні підрозділи Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області. Рятувальники виявили, що вибух без подальшого горіння стався на п‘ятому поверсі. В результаті вибуху обвалились будівельні конструкції п’ятого та частково четвертого поверхів.

  Під час проведення аварійно-рятувальних робіт виявлено 4-х постраждалих. Чоловіка 1977 року народження у тяжкому стані направлено до реанімаційного відділення Миколаївської міської лікарні № 3.

  Із під‘їзду рятувальники евакуювали 54 особи. Наразі уточнюються списки  мешканців, які проживають у зруйнованому  житловому будинку.

  На місці події ведуться пошукові та аварійно-рятувальні роботи: за допомогою крану проводиться розбір завалу на 4 поверсі з метою виявлення постраждалих.

  «На місці розгорнутий мобільний пункт життєзабезпечення, організована доставка харчів та напоїв на місце події, працюють психологи. Поки не переконаємося, що під завалами нікого немає, пошуково-рятувальні роботи триватимуть у цілодобовому режимі», – підкреслив начальник Головного управління ДСНС України Максим Грицаєнко.

  Крім того, на місці працюють обласна і міська комісії з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій. Будинок відключено від газо-, водо-  та електропостачання. Місцевими органами влади вирішується питання щодо тимчасового розміщення евакуйованих мешканців будинку.

  Для встановлення причини вибуху на місці події працюють експерти.