• In English
  • Діти-сироти з Луганщини прибули в Одесу
    опубліковано 06 червня 2014 року о 14:44

    6 червня на залізничний вокзал м. Одеси прибув потяг з 467 дітьми та 30 педагогами Луганщини. На пероні їх зустрічали керівники Одеської області, директори інтернатних закладів, освітяни.

    Діти будуть розміщені у закладах освіти інтернатного типу. Три дні діти будуть гостювати у своїх однолітків. Надалі їх чекає відпочинок в оздоровчому закладі. Для юних луганчан підготовлені комфортні умови, щоб їх перебування на гостинній Одещині пройшло у затишній родинній атмосфері.

    «Дуже хочеться, щоб діти відпочили, набрались сил, отримали позитивні емоції, – зазначила директор Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Тетяна Лазарєва. – Ми готувались до прийому. Тож сподіваємось, що дітворі буде комфортно та зручно. До роботи з дітками підключені фахівці, досвідчені педагоги, психологи. Діти – це найдорожче, що є у світі. А чужих дітей не буває. Ми готові захищати наших українських дітей. Цього велить наш професійний обов’язок, наші душі, наші серця! Бажаємо всім гарного відпочинку, теплого сонця та  цікавих зустрічей!»