• In English
 • На Волині висадили "Алею миру"
  опубліковано 05 червня 2014 року о 09:26

  4 червня, напередодні Дня журналіста та Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження відбулася спільна акція з висадки «Алеї миру».

  Медійники, книговидавці, книгорозповсюджувачі та представники влади посадили дерева біля Луцького НВК ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. (правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою).

  До акції долучилися і голова Волинської облдержадміністрації Григорій Пустовіт та Луцький міський голова Микола Романюк.

  Як зауважив Григорій Пустовіт, захід мав на меті згуртувати волинських медійників, книговидавців, книгорозповсюджувачів, усіх майстрів слова і продемонструвати усій Україні, що ми  - єдиний народ.

  «Нехай ця Алея миру буде символом політичної толерантності, об’єднання Заходу і Сходу України, прагненням нашого народу до миру і спокою в державі», - підкреслив він.

  «Маю надію, що ці дерева приноситимуть затишок і спокій. Ми саджаємо їх з мрією  про мир на нашій землі, яка понесла вже багато втрат», - зазначив голова облдержадміністрації.

  Учасники акції висловив надію, що подібні акції стануть традиційними та запропонував наступного року посадити фруктовий сад.