• In English
 • Мінсоцполітики: Виплата пенсій та державних соцдопомог буде забезпечена вчасно, окрім трьох міст на Сході України
  опубліковано 04 червня 2014 року о 12:55

  Сьогодні 83 тисячам громадян Донецької області та 44 тисячам мешканців Луганської області будуть направлені кошти, призначені для виплати пенсій. Про це заявила Міністр соціальної політики Людмила Денісова під час засідання Уряду. Крім того, для здійснення виплат малозабезпеченим сім’ям, сім’ям з дітьми, дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства завтра згідно з графіком кошти також будуть направлені 326 тисячам сімей Донецької і 164 тисячам сімей Луганської областей.

  Забезпечити безпеку доставки коштів поштовим відділенням та відділенням Ощадбанку Донецької та Луганської областей мають МВС та СБУ, відповідне доручення дав Прем’єр-Міністр  України на сьогоднішньому засіданні Уряду. „Там живуть люди, громадяни України, вони повинні відчувати, що держава про них піклується”, – наголосив Арсеній Яценюк.

  Водночас Міністр соціальної політики повідомила, що  в двох містах Донецької областіКраматорську, Слов’янську та місті Антрацит Луганської області пенсії та державні соціальні допомоги поки що виплачуватися не будуть, оскільки немає можливості забезпечити доставку коштів у ці міста.

  Також Людмила Денісова підкреслила, що на сьогодні держава вже повністю виплатила борги попередньої влади по фондах соціального страхування, у тому числі виплати допомоги безробітним та за лікарняними листами.