• In English
 • Сергій Кислиця у Відні бере участь у зустрічі міністрів закордонних справ країн - членів Центральноєвропейської ініціативи
  опубліковано 03 червня 2014 року о 18:05

  3 червня 2014 р. у м. Відень (Австрія) відбувається зустріч міністрів закордонних справ країн – членів Центральноєвропейської ініціативи під назвою «Нові виклики для ЦЄІ». Делегацію України на заході очолює заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця.

  Під час зустрічі міністри розглянуть низку важливих програмних та функціональних питань роботи цієї важливої регіональної організації, яка об’єднує 18 країн Центральної та Східної Європи. Зокрема, програмою заходу передбачено обговорення поточних підсумків австрійського головування в Ініціативі у 2014 році, стану реалізації Плану дій ЦЄІ на 2014-2016 роки, шляхів активізації діяльності Організації задля подальшого економічного розвитку в регіоні.

  Заступник Міністра закордонних справ України у своєму виступі поінформує учасників зустрічі про актуальну ситуацію в Україні, результати президентських виборів та здійснюваних Урядом реформ, а також наголосить на необхідності більш активної підтримки міжнародною спільнотою заходів нашої держави у забезпеченні її суверенітету і територіальної цілісності в межах її міжнародно визнаних кордонів.

  За підсумками зустрічі міністрів закордонних справ країн – членів ЦЄІ передбачено схвалення рішення про бюджет Фонду співробітництва ЦЄІ на 2015 рік та заключного Комюніке.

  Наша країна є активним учасником Організації з 1996 року. Україна головувала в ЦЄІ у 2012 році.