• In English
 • У львівському університеті ветмедицини оголосили конкурс на посаду ректора
  опубліковано 03 червня 2014 року о 09:21

  Міністерство аграрної політики та продовольства України офіційно оголосило конкурс на заміщення вакантної посади ректора Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького,

  Як відомо ректора у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького немає вже більше року. Певний час виконувачем обов’язків керівника ВНЗ був Михайло Гладій. Зараз цю посаду обіймає доктор ветеринарних наук, професор Володимир Стибель.

  Оголошення про проведення конкурсу опубліковане у газеті «Урядовий кур’єр». Термін подання заяв - два тижні.

  У конкурсі на заміщення вакантної посади ректора можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання професора, науковий ступінь доктора або кандидата наук, стаж науково-педагогічної діяльності не менше десяти років.

  Сьогоді у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій на п’яти факультетах та 38 кафедрах навчається майже 4,5 тисяч студентів.

  Підготовка спеціалістів у ветуніверситеті ведеться за 12 спеціальностями та 15 спеціалізаціями. Університет надає освітні послуги за такими напрямками: ветеринарія, харчові технології та інженерія, технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, рибне господарство та аквакультура, специфічні категорії (якість, стандартизація та сертифікація), економіка та підприємництво, менеджмент і адміністрування, екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування, право.