• In English
 • Міноборони з нагоди Дня журналіста запрошує взяти участь у польовому виході "Екстремальна журналістика"
  опубліковано 02 червня 2014 року о 18:00

  3 червня 2014 року на базі полігону 240-го Центру підготовки підрозділів 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України для представників засобів масової інформації відбудуться практичні заняття “Екстремальна журналістика”.

  Управлінням преси та інформації Міністерства оборони України спільно з інструкторами від 8 армійського корпусу будуть проведені практичні заняття на полігоні з представниками вітчизняних засобів масової інформації щодо роботи в екстремальних умовах, під час бойових дій та у кризових ситуаціях.

  Під час занять журналістів навчатимуть виживанню в польових умовах, діям та правилам поведінки під час “обстрілу”, “терористичних актів”, “вибухів”, “пожеж”, навичкам самозахисту, наданню першої медичної допомоги тощо.

  Планується виконання вправ зі стрілецької зброї (пістолет ПМ, автомат АК-74, кулемет РПК, гвинтівка СВД) на вогневому рубежі. Також, відбудеться демонстрація умов побуту військовослужбовців у польових умовах та обід “солдатською кашею”.

  Виїзд з Києва до місця проведення змагань 3 червня 2014 року о 7.00 з майданчику перед стадіоном ЦСК (проспект Повітрофлотський, 6).

  Зустріч журналістів, які прибуватимуть на власному транспорті, на КПП 240-го Центру підготовки підрозділів 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України (с. Перлявка, Житомирської обл.) о 9.45.

  Довідки та акредитація за телефонами Управління преси та інформації Міністерства оборони України: (044) 253-20-73 та 253-03-19.

  Акредитація обов’язкова і триває до 20.00 2 червня 2014 року!