Нагороджено переможців конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу
опубліковано 18 квітня 2014 року о 16:27

Відбулася церемонія нагородження переможців 4-го Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу.

У заході взяли участь: перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун; представники Інституту інноваційних технологій і змісту освіти; Голова Правління Інтернет Асоціації України Тетяна Попова; Голова Комітету асоціації з питань інформаційно-комунікаційних технологій в освіті, Президент компанії «Адамант» Іван Пєтухов; засновник ТОВ «СвоєRadio» Сергій Сигорських та переможці конкурсу.

Кожного року Інтернет Асоціація України виступає організатором конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу. У 2014 році конкурс проводиться вчетверте. Предметом конкурсу стало змістовне наповнення веб-сайтів навчальних закладів України, зручність у користуванні. Кожний сайт оцінювався за показниками, згрупованими у такі категорії: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники.

Мета конкурсу: сприяння створенню та удосконаленню веб-сайтів вітчизняних навчальних заходів, впровадженню у навчальний процес нових зручних інструментів взаємодії всіх його учасників – учнів (студентів, слухачів), викладачів, адміністрації навчального закладу, стимулювання ініціативи у цій сфері, акцентування уваги на важливості повного, оперативного та зручного інформування про діяльність закладів освіти України засобами Інтернету як ефективного засобу забезпечення прозорості та протидії корупції у сфері освіти.

Об’єктом конкурсу є веб-сайти навчальних закладів України всіх форм власності в рамках трьох окремих категоріях:

1) шкільні веб-сайти;

2) веб-сайти позашкільних навчальних закладів (дошкільні заклади, будинки дітей та юнацтва, художні, музичні, мовні школи, курси тощо);

3) веб-сайти вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації (коледжі, технікуми, вищі ПТУ та прирівняні до них навчальні заклади).

Предметом конкурсу стало змістовне наповнення веб-сайтів навчальних закладів України, зручність їх використання, забезпечення участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти, послуги, що надаються на сайтах. Кожний сайт оцінювався за показниками, згрупованими у такі категорії: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники.

У конкурсі взяли участь 166 конкурсантів: 166 у номінації «Шкільні веб-сайти», 15 у номінації «Веб-сайти позашкільних навчальних закладів» та 1 конкурсант у номінації «Веб-сайти вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації».

Учасником номінації «Веб-сайти вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитації» став Харківський радіотехнічний технікум.

У номінації «Веб-сайти позашкільних навчальних закладів» переможцями стали:

· Броварський будинок дитячої та юнацької творчості, Київська обл. (1 місце);

· Спеціалізований навчально-виховний комплект «Лілея», м. Київ (2 місце);

· Сумський палац дітей та юнацтва (3 місце).

У номінації «Шкільні веб-сайти» за результатами конкурсу визначено 12 кращих сайтів:

· Броварська СШ №7, м. Бровари, Київська обл.;

· Дніпропетровська ЗОШ №142;

· Донецька профільна гімназія №122;

· Запорізька ЗОШ №23;

· ЗОШ №10 м. Світловодськ, Кіровоградська обл.;

· ЗОШ №6, м. Дніпропетровськ;

· Криворізька ЗОШ №68, Дніпропетровська обл.;  

· Криворізька спеціалізована школа №118, Дніпропетровська обл.;

· Ніжинський обласний педагогічний ліцей, Чернігівська обл.;

· Перша міська гімназія, м. Чаркаси;  

· Русанівський ліцей, м. Київ;

· Школа-ліцей «Гарант», м. Лисичанськ, Луганська обл.