• In English
 • Протягом місяця ЄС може зняти обмеження для українських товарів
  опубліковано 21 березня 2014 року о 11:00

  Кабінет Міністрів України та Європейський Союз готують рішення про спрощену процедуру експорту українських товарів у ЄС.

  «Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк перебуває з офіційним візитом у Брюсселі й веде переговори з Європейським Союзом щодо зняття обмежень на ввезення товарів у європейські країни з України. Гадаю, це може відбутися впродовж місяця», - розповів Міністр Кабінету Міністрів України Остап Семерак в ефірі «5-го каналу», коментуючи блокування українських товарів російською стороною на кордоні з Росією.

  «Уряд веде переговори з іншою частиною світу про постачання товарів вітчизняного виробництва, адже світ складається не тільки з Росії», - додав Остап Семерак.

  «Звісно, вихід на європейські ринки на перших етапах вимагатиме від українських виробників максимальної переорієнтації на європейські стандарти. Але, вважаю, це тільки стимулюватиме українських підприємців до кращої якості своєї продукції, з якою вони зможуть виходити на європейський ринок, що є набагато більший за російський», - вважає Міністр.

  Він наголосив, що український Уряд всіляко допомагатиме усім без винятку українським підприємствам переходити на вищі стандарти якості. «Для українського Уряду українська економіка немає політичного забарвлення», - додав Остап Семерак.