• In English
 • 2018 рік був роком, коли приймалися важливі, відповідальні, а головне – своєчасні рішення, – Міністр оборони
  Міністерство оборони України, опубліковано 29 грудня 2018 року о 14:57

  2018 рік був роком, коли приймалися важливі, відповідальні, а головне – своєчасні рішення. На цьому сьогодні, 29 грудня, наголосив Міністр оборони України Степан Полторак під час урочистого ритуалу проводів офіцерів центрального апарату оборонного відомства у зв’язку зі звільненням з військової служби.

  «Саме сьогодні, завершуючи 2018 рік, я би хотів сказати слова вдячності народу України за те, що люди завжди допомагають своїй армії», – зазначив Міністр оборони.

  «Водночас це був рік, коли ми продовжили реформу Збройних Сил, Міністерства оборони, органів військового управління, кадрового забезпечення і підготовки особового складу, реформу логістичного забезпечення, забезпечення речовим майном, нової системи харчування, побудови нової інфраструктури, – зазначив Міністр оборони. – А найбільш головне, це був рік формування патріотичного, мотивованого і підготовленого Воїна».

  Степан Полторак зазначив також, що у наступному році має завершитися реформа Міністерства оборони як центрального органу виконавчої влади і органу військового управління.

  «З 1 січня 2019 року Міністерство оборони України має почати працювати за новою філософією, з новою структурою, новими функціями, завданнями, новими повноваженнями і величезною відповідальністю за прийняті рішення, – наголосив Степан Полторак. – Ми провели величезну роботу і виконали всі основні заходи, які передбачалися».

  «Продовжуючи реформувати Міністерство оборони, ми чітко визначились з пріоритетами, які стоять перед нами. Саме ці пріоритети дали нам можливість на сьогодні максимально наблизитись до стандартів, які необхідні для того, аби ми вступили в Альянс. Стандарти, які дозволять нам бути ефективними, сильними і спроможними виконувати завдання за призначенням», – наголосив глава оборонного відомства.