• In English
 • Інформація про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до Кабінету Міністрів України у січні – вересні 2015 року

  Впродовж січня – вересня 2015 року до Кабінету Міністрів України надійшло 21 699 індивідуальних та колективних звернення від 187 867 громадян з усіх регіонів України та    з-за кордону. З них 2 686 – звернення, подані на особистому прийомі в приймальні Кабінету Міністрів України.

  Найбільше звернень до Кабінету Міністрів України надійшло від жителів м. Києва, Дніпропетровської та Харківської областей, найменше – з м. Севастополя, Автономної Республіки Крим та з-за кордону.

  Найбільш актуальними питаннями, що порушували громадяни у зверненнях до Прем’єр-міністра України та Кабінету Міністрів України впродовж року, були:

  • забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян  – 24,2 відсотка від усіх звернень;
  • соціального захисту  – 16,8 відсотка;
  • комунального господарства  – 13,7 відсотка;.
  • фінансової, податкової, митної політики  – 7,3 відсотка; 
  • діяльності центральних органів виконавчої влади  – 6,8 відсотка. 

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2010 р.  № 924 «Про організацію особистого прийому громадян у Кабінеті Міністрів України»  проводилась робота щодо організації особистого прийому громадян членами Кабінету Міністрів України відповідно до затвердженого графіка. Відбулися  77 прийомів громадян, під час яких звернулось 1 547 осіб.

  Звернення громадян направлялись відповідним центральним та місцевим  органам виконавчої влади для розгляду у встановленому порядку.

  Відповідно до графіка, затвердженого Прем’єр-міністром України, проводилась пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України за участю членів Уряду, керівників інших центральних органів виконавчої влади. Відбулися 68 заходів, під час яких громадянам було надано необхідні відповіді та роз’яснення, вжито відповідних заходів реагування.

  За даними, поданими центральними та місцевими органами виконавчої влади, до органів виконавчої влади разом надійшло 389 691 звернень від 1 258 308 громадян.

  Управління з питань роботи із зверненнями громадян Секретаріату Кабінету Міністрів України