• In English
 • Інформація про роботу зі зверненнями громадян, що надійшли до Кабінету Міністрів України у січні – березні 2015 року

  Впродовж січня – березня 2015 року до Кабінету Міністрів України надійшло 7 259 індивідуальних та колективних звернень від 42 710 громадян з усіх регіонів України та із-за кордону, що в 1,4 рази більше, ніж за відповідний період минулого року. З них 888 – звернення, подані на особистому прийомі в приймальні Кабінету Міністрів України.

  Найбільше звернень до Кабінету Міністрів України надійшло від жителів м. Києва, Львівської та Харківської областей, найменше – з м. Севастополя, Автономної Республіки Крим та з-за кордону.

  Найбільш актуальними питаннями, що порушували громадяни у зверненнях до Прем’єр – міністра України та Кабінету Міністрів України впродовж року, були:

  • забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян – 24,6 відсотка від усіх звернень;
  • соціального захисту – 16,9 відсотка;
  • фінансової, податкової, митної політики  – 9,9 відсотка;  
  • діяльності центральних органів виконавчої влади – 8,7 відсотка;
  • комунального господарства  – 6,4 відсотка.   

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2010 р.  № 924 «Про організацію особистого прийому громадян у Кабінеті Міністрів України»  проводилась робота щодо організації особистого прийому громадян членами Кабінету Міністрів України відповідно до затвердженого графіка. Відбулися  26 прийомів громадян, під час яких було прийнято 522 особи. За усіма зверненнями громадян надавалися доручення відповідним центральним та місцевим органам виконавчої влади щодо їх розгляду у встановленому порядку.

  Відповідно до графіка, затвердженого Прем’єр-міністром України, проводилась пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України за участю членів Уряду, керівників інших центральних органів виконавчої влади. Відбулися 22 заходи, під час яких громадянам було надано необхідні відповіді та роз’яснення, вжито відповідних заходів реагування.

  За даними, поданими центральними та місцевими органами виконавчої вади, до органів виконавчої влади разом надійшло 107 313 звернень від 271 324 громадян.

  Управління з питань роботи із зверненнями громадян Секретаріату Кабінету Міністрів України