27 серпня відбудеться семінар щодо євроатлантичної інтеграції України

27
серпня

10:00

понедiлок
28
серпня

17:00

вiвторок
м. Київ, Софіївська Борщагівка, вул. Київська 81/2)

27 серпня 2018 року о 10.00 в конференц-залі №2 готельного комплексу «Софіївський Посад» (м. Київ, Софіївська Борщагівка, вул. Київська 81/2) розпочне роботу дводенний семінар для журналістів та представників громадських об’єднань за участі експертів у галузі євроатлантичної інтеграції на тему: «Переваги співробітництва з Альянсом: засади і принципи діяльності НАТО та його роль у підтримці міжнародної безпеки».

Захід відбудеться на виконання Плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 року № 109-р.

Під час роботи семінару учасники отримають нові знання щодо мотивів, переваг і викликів на шляху України до євроатлантичної інтеграції та отримають практичні поради щодо особливостей висвітлення цих процесів.

Участь у семінарі візьмуть представники Ради національної безпеки і оборони України, Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, Міністерства закордонних справ України, Міністерства оборони України, Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Центру інформації і документації НАТО в Україні, а також експерти Центру глобалістики «Стратегія ХХІ», Національного інституту стратегічних досліджень, Всеукраїнської ліги «Україна-НАТО», Інституту Євроатлантичного співробітництва та інші.

Контакти організаторів: Ольга Козицька, координатор проектів  ТОВ «ЄВРОМЕДІА КОМПАНІ», тел. (093)663-70-71, (068)546-62-77, e-mail: <o.kozitska@euromediacompany.com>.