19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
опубліковано 17 жовтня 2017

17
жовтня

18:33

вiвторок
Додати в календар 2017-10-17 18:33:07 2018-02-25 07:57:19 Europe/Kiev 19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна" Event organizer. event@organizer.email

19 жовтня відбудеться відкриття дводенного Міжнародного форуму «Креативна Україна», спрямованого на промоцію та посилення розуміння «культури» та «креативності» в якості рушійних сил для зростання та сталого розвитку.

Участь у відкритті Форуму візьмуть: Міністр культури України Євген Нищук, Голова представництва ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі, Директор Директорату Культури та Креативності Європейської Комісії Мішель Ман’єр.

Форум об’єднає учасників креативних та культурних секторів, представників бізнесу, громадських установ і проектів, дослідників, а також полісімейкерів з України та інших країн Східного партнерства та  ЄС. У Форумі також візьмуть участь міністри та заступники міністрів культури країн Східного партнерства та ЄС, представники установ культури, бізнесу та організацій громадянського суспільства.

Захід проводиться Міністерством культури України разом з Програмою ЕС-Східного партнерства «Культура і креативність», проектом ЄС Association4U, Національним бюро програми ЄС «Креативна Європа». Партнерами Форуму виступають: Британська Рада, Гете-інститут, Французький інститут, Мережа з культурного менеджменту та культурної політики ЕNCATC, Європейська мережа креативного бізнесу ECBN, Національна спілка театральних діячів України, Конгрес активістів культури та журнал L’Officiel.

Початок заходу :  09:45.

Місце проведення: м. Київ, Київський академічний драматичний театр на Подолі (вул. Андріївський  узвіз, 20-б)

Акредитація для представників ЗМІ обов’язкова (до 18.00 18 жовтня): тел.: 234-15-36, ел.адреса: presa@mincult.gov.ua

Вхід на захід за редакційними посвідченнями та паспортами.

 

Автор: МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ