12 вересня відбудеться прес-конференція Остапа Семерака на тему "Чи врятує Угода про асоціацію з ЄС українське довкілля: перспективи євроінтеграційних реформ очима громадськості і влади"
опубліковано 11 вересня 2017

11
вересня

11:58

понедiлок
Додати в календар 2017-09-11 11:58:40 2018-02-22 06:59:59 Europe/Kiev 12 вересня відбудеться прес-конференція Остапа Семерака на тему "Чи врятує Угода про асоціацію з ЄС українське довкілля: перспективи євроінтеграційних реформ очима громадськості і влади" Event organizer. event@organizer.email

12 вересня в Українському кризовому медіа-центрі за участі Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака відбудеться прес-конференція на тему «Чи врятує Угода про асоціацію з ЄС українське довкілля: перспективи євроінтеграційних реформ очима громадськості і влади».

Під час якої буде презентовано доповідь Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС про стан виконання євроінтеграційних зобов’язань України у сфері охорони довкілля та у форматі відкритої дискусії обговорено її з екологічними експертами та громадськістю.

Зокрема, заплановано проаналізувати такі питання:

Що означає для України набрання чинності Угоди про асоціацію з ЄС у сфері довкілля?

Яка стратегія України у сфері довкілля відповідно до Угоди про асоціацію з ЄС?

Наскільки Україна дотримується графіка впровадження норм і стандартів ЄС?

Як впроваджувати реформи у регіонах і хто має приєднатися до цієї роботи на місцях?

Також Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак презентує для громадського обговорення оновлений проект Стратегії екологічної політики до 2030 року.

Спікери:

Остап Семерак – Міністр екології та природних ресурсів України;

Наталія Андрусевич – координатор робочої групи «Енергетика, транспорт, довкілля та зміна клімату» української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС;

Зоряна Міщук – Голова Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС;

Нагадаємо, що 1 вересня Угода про асоціацію між Україною та ЄС остаточно набрала чинності.

Для участі в заході, будь ласка, заповніть форму акредитації (прямий лінк: https://goo.gl/forms/NxxYSwlvdLC8mYho2), або акредитуйтеся за телефонами: (044) 206 31 01, (097) 54 54 514.

Місце проведення: Український кризовий медіа-центр (Український дім, вулиця Хрещатик, 2).

Початок: 11.00.

Додаткова інформація за телефонами: 044 500-2487, 050 358-0141 (Ігор Солдатенко).

Довідково

Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС є частиною Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС і представляє, відповідно, вітчизняний громадський сектор. Платформа створена відповідні до статей 469-470 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС з метою забезпечення належної ролі громадськості у процесі виконання Угоди.

 

Автор: МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ