• In English
 • 14 жовтня у Києві до Дня захисника України буде представлено мультиекспозицію «Захисник України»
  опубліковано 13 жовтня 2016

  13
  жовтня

  11:30

  четвер
  Додати в календар 2016-10-13 11:30:25 2019-09-20 13:37:07 Europe/Kiev 14 жовтня у Києві до Дня захисника України буде представлено мультиекспозицію «Захисник України» Event organizer. event@organizer.email

  14 жовтня 2016 року в центрі Києва буде представлено мультиекспозицію «Захисник України», присвячену до Дня захисника України «Ми переможемо, бо з нами Бог і правда, і воля свята»

  Місце проведення: на 3-й лінії ТЦ Globus, 1-й поверх біля центрального входу, по обидва крила. (одразу за спиною Монумента Незалежності).

  Відкриття заходу відбудеться об 11:00 за участі перших осіб відомств.

  До участі в заході запрошуємо провідні загальнонаціональні ЗМІ.

  Акредитація ЗМІ за телефоном 097 888 63 86, press@mip.gov.ua

  Довідково:

  Мета експозиції - привернути увагу до захисників Батьківщини. Показати приклад героїзму, відваги, сили українських військових, які борються сьогодні за майбутнє України. Показати, що бути українським військовим - це гордість. Створити своєрідний бренд "Захисник України", що підніме престиж української армії і продемонструє - захищати Україну - нагорода і честь для українського чоловіка.

  Організатор: Міністерство інформаційної політики України.

  Захід проходитиме за підтримки: ТЦ Globus та креативної підтримки агенства Smart Family Forum.

  Учасники заходу:

  Міністерство оборони України, УДППЗ «Укрпошта», Київська міська державна адміністрація, ГО «Інтерньюз-Україна», Друковане видання «Народна Армія», Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ), ГО Українська асоціація інвалідів АТО, Студентська рада при МІП.

  Експозиція включає:

  - Велику виставку "Моя армія. Бачити серцем" – фото українських військових в зоні АТО. Це документальна фотоісторія про друге народження української армії, яка розповідається за допомогою фотографій очевидців російсько-української гібридної війни на Сході України;

  - Проведення презентації української філателістичної продукції, присвяченої мужнім українським захисникам, а також проведення урочистої церемонії спеціального погашення маркованих художніх конвертів серії «Герої не вмирають», випущених на честь учасників АТО, яким посмертно присвоєно  почесне звання Героя України.

  Перших осіб відомств (Міністрів) буде запрошено до проведення урочистого спецпогашення маркованих художніх конвертів.

  - Презентацію спецвипуску газети «Вечірній Київ» до Дня захисника України;

  - Презентацію книги "Вклоняємося доземно українському солдату та святковий номер номер газети «Народна Армія»;

  - Фотозона з інсталяцією, що відтворюватиме військову атмосферу.

  Презентація надихаючого документального фільму 2016 року "Повернення".

  Фотосесія гостей та публічний кінопоказ.  Гостям даруватимуть диски з фільмом;

  - Мотиваційні флаєри «Стань курсантом одного з найкращих військових навчальних закладів України», презентуємо також фільм про випускника, який є кавалером ордену Богдана Хмельницького, учасником АТО. Також буде представлено Інформаційний стенд щодо завдань ВІКНУ;

  - Презентацію сувенірної продукції (гільзи,медалі) та книжкової продукції від ветеранів АТО, які читатимуть вірші та розповідатимуть історії з місця подій;

  Захід відвідають курсанти ВІКНУ. Відвідувачам подарують стрічки - Покров Богородиці як символ оберегу української армії (проект Студентської ради при МІП) Для відвідувачів буде облаштовано міні-кінотеатр, де йтимуть відрізки зазначених фільмів та відеоматеріалів.

  Орієнтовна кількість відвідувачів – 1000 чол.