• In English
 • 13 травня Олексій Павленко візьме участь у американсько-українському круглому столі на підтримку вітчизняного бізнесу
  опубліковано 12 травня 2015

  12
  травня

  12:50

  вiвторок
  Додати в календар 2015-05-12 12:50:21 2019-10-20 12:12:07 Europe/Kiev 13 травня Олексій Павленко візьме участь у американсько-українському круглому столі на підтримку вітчизняного бізнесу Event organizer. event@organizer.email

  13 травня Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко візьме участь у круглому столі на тему «Розширення продовольчого експорту України». Організатором заходу є Американсько-Українська Ділова Рада (USUBC).

  Круглий стіл стане наступним кроком у співпраці між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Американсько-Української Діловою Радою, що розпочалася у березні 2015 року під час візиту Міністра Олексія Павленка до Вашингтону (США). В рамках Україно-Американського Аграрного Конгресу були обговорені перспективи розвитку агропромислового комплексу України, що є важливими як для Сполучених Штатів, так і для всього світу.

  Модератор Морган Вільямс, президент Американсько-Української Ділової Ради.

  Захід відбудеться о 16:00 за адресою м. Київ, вулиця Басейна, 4А ("Мандарин Плаза"), 8 поверх, зал для конференцій офісу компанії Sigma Bleyzer.

  Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході.

   

  Автор: Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства