• In English
 • 7 травня відбудеться вручення родинам Героїв Небесної Сотні фотоальбому "Майдан: Революція гідності"
  опубліковано 06 травня 2015

  06
  травня

  10:17

  середа
  Додати в календар 2015-05-06 10:17:57 2019-10-19 10:18:41 Europe/Kiev 7 травня відбудеться вручення родинам Героїв Небесної Сотні фотоальбому "Майдан: Революція гідності" Event organizer. event@organizer.email

  7 травня у рамках проведення меморіальних заходів, присвячених Дню пам'яті та примирення, відбудеться вручення родинам Героїв Небесної Сотні фотоальбому «Майдан: Революція гідності», а також представлення його англомовної версії.

  Початок об 11:00.

  Адреса: ІА «Укрінформ», вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»).

  Контактні телефони: (044) 279-22-42, 279-00-05, 244-90-47.

  Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.

   

  Довідково

  У заході візьмуть участь коменданти та учасники Майдану; заступник Глави Адміністрації Президента України Ростислав Павленко; Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко; генеральний директор Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ" Олександр Харченкогенеральний директор Українського незалежного інформаційного агентства новин (УНІАН) Артем Ковальов; «голос Майдану», екс-міністр культури України, народний артист України Євген Нищук та інші.  Керівником проекту є один з комендантів Майдану, народний депутат України, Представник Президента України у Верховній Раді України - Степан Кубів.

  Фотоальбом документує події Революції Гідності, що відбулися на центральній площі Києва - Майдан Незалежності та прилеглих вулицях у листопаді 2013 року - лютому 2014 року, та складається з трьох частин, які відображають: початок Революції Гідності, події під час боротьби на Майдані та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Фотолітопис має на меті зафіксувати вікопам'ятні події в Україні та показати усьому світу героїчну боротьбу українського народу за свою свободу та незалежність.

  Інформаційна підтримка надана Державним комітетом телебачення і радіомовлення України, Українським національним інформаційним агентством «Укрінформ», Українським незалежним інформаційним агентством новин (УНІАН).

   

   

  Автор: Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення