• In English
 • 7 травня відбудеться брифінг щодо евакуації українських громадян літаком Іл-76 Міноборони України із зони стихійного лиха в Непалі
  опубліковано 06 травня 2015

  06
  травня

  14:00

  середа
  Додати в календар 2015-05-06 14:00:50 2019-07-24 01:44:04 Europe/Kiev 7 травня відбудеться брифінг щодо евакуації українських громадян літаком Іл-76 Міноборони України із зони стихійного лиха в Непалі Event organizer. event@organizer.email

  7 травня о 10.00 у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбудеться брифінг тимчасово виконуючого обов’язки командувача Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Дроздова щодо евакуації українських громадян літаком Іл-76 Міноборони України із зони стихійного лиха в Непалі.

  Нагадаємо, що відповідно до прийнятих керівництвом держави рішень щодо евакуації українських громадян з Непалу, військово-транспортний літак Повітряних Сил Збройних Сил України Іл-76 здійснив переліт та евакуацію наших співвітчизників. Загалом український літак прийняв майже сто осіб, в тому числі іноземних громадян.

  Зустріч представників ЗМІ 7 квітня о 09.40 у фойє Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України за адресою: вул. Грушевського, 30/1.

  Довідки та акредитація за телефонами Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України: (044) 253-03-19, (044) 253-20-73.

  Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА!

  Довідка. Військово-транспортний літак Повітряних Сил Збройних Сил України Іл-76 має двопалубну конструкцію та може перевезти 220 пасажирів. Для українських військових льотчиків – не вперше здійснювати гуманітарні місії. У лютому 2011 року в рамках операції з евакуації громадян з території Лівії, Українські військові льотчики декількома рейсами на військово-транспортному літаку Іл-76МД Повітряних Сил Збройних Сил України доставили сотні наших співвітчизників на Батьківщину. Разом із українцями на борту військового літака перебували громадяни інших країн, які опинилися тоді в зоні громадянського конфлікту. Окрім цього, сьомий рік поспіль, вітчизняні військові авіатори бригади транспортної авіації Повітряних Сил ЗС України, що дислокується в Мелітополі, залучаються до спільної українсько-данської військово-транспортної операції “Північний сокіл” з перевезення літаком ЗСУ Іл-76МД пального на острові Гренландія. В рамках цьогорічної операції, яка завершиться у суботу, 9 травня, українські екіпажі планують виконати загалом близько 60 польотів і провести у полярному небі понад 100 годин. Необхідно підкреслити, що на острові Гренландія українські військові льотчики виконують завдання у надзвичайно складних кліматичних умовах Арктики, які визначаються низькими температурами повітря до - 50 градусів при швидкості вітру до 15-20 метрів за секунду, штормовою погодою, відсутністю наземних радіотехнічних засобів навігації та запасних аеродромів.

  Україна завжди намагається долучатися до допомоги постраждалим регіонам. Варто зазначити, що і сьогодні, в період, коли країна сама чекає на допомогу, вона займає відповідальну та гідну позицію в питанні безпеки співгромадян та всіх, хто постраждав в Непалі.

   

   

  Автор: Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОБОРОНИ