• In English
 • 7 травня Віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко візьме участь у церемонії підписання Меморандуму щодо надання Швейцарією технічної та фінансової допомоги для проекту з енергоефективності у м. Житомир
  опубліковано 06 травня 2015

  06
  травня

  11:25

  середа
  Додати в календар 2015-05-06 11:25:56 2019-10-20 06:33:56 Europe/Kiev 7 травня Віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко візьме участь у церемонії підписання Меморандуму щодо надання Швейцарією технічної та фінансової допомоги для проекту з енергоефективності у м. Житомир Event organizer. event@organizer.email

  7 травня 2015 року об 11.30 відбудеться церемонія підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Державним секретаріатом з економічних питань Швейцарської Конфедерації та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Житомирською міською радою, Комунальним підприємством «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради щодо надання технічної та фінансової допомоги для проекту з енергоефективності у м. Житомир.

  У заході візьмуть участь Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, Секретар Житомирської міської ради Любов Цимбалюк, від Державного секретаріату з економічних питань Швейцарської Конфедерації Директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Гуідо Бельтрані, Директор комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин.

  Загальний бюджет проекту (включаючи внески міста Житомир, Комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради, а також обраних міст, яким буде надаватись технічна допомога для отримання Європейської енергетичної відзнаки) складає 18,6 млн. швейцарських франків. Грантова допомога, затверджена Федеральною Радою Швейцарії, складає 15,1 млн. швейцарських франків від загального бюджету проекту.

  За підсумками підписання заплановано брифінг.

  Місце проведення заходу: м. Київ, вул. Велика Житомирська 9 (4-й поверх), Міністерство регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України.

  Акредитація проводитиметься до 10.00 7 травня 2015 року за телефонами: (044) 590-47-93, (050) 635-47-15 (смс).