• In English
 • 5 травня ДП «Укрзалізничпостач» проведе онлайн-трансляції процедур розкриття пропозицій конкурсних торгів
  опубліковано 05 травня 2015

  05
  травня

  07:00

  вiвторок
  Додати в календар 2015-05-05 07:00:46 2019-10-22 14:55:13 Europe/Kiev 5 травня ДП «Укрзалізничпостач» проведе онлайн-трансляції процедур розкриття пропозицій конкурсних торгів Event organizer. event@organizer.email

  5 травня ДП «Укрзалізничпостач» проведе онлайн-трансляцію процедур розкриття пропозицій конкурсних торгів щодо придбання стрілочних переводів, башмакоскидачів, зрівнювального пристрою, комплектів роздільного скріплення, покриття з ПВХ для підлоги лінолеум.

  Зокрема, об 11:00 розпочнеться трансляція процедур розкриття конкурсних торгів щодо придбання частин залізничних локомотивів, трамвайних моторних вагонів і рухомого складу; кріплення та арматури і їхніх частин; механічного устаткування для керування рухом (стрілочні переводи, башмакоскидачі, пристрій зрівнювальний).

  О 13:00 транслюватиметься  процедура розкриття конкурсних торгів щодо придбання частин залізничних локомотивів, трамвайних моторних вагонів і рухомого складу; кріплення та арматура і їхніх частин; механічного устаткування для керування рухом (комплекти роздільного скріплення).

  Наступна відео-трансляція відбудеться о 14:00 щодо придбання виробів пластмасових для будівництва; лінолеум і покриви на підлогу, тверді, не пластикові (покриття з ПВХ для підлоги лінолеум).

  Он-лайн трансляцію можна буде переглянути на youtube-каналі ДП «Укрзалізничпостач».

   

   

  a

  Автор: ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ