• In English
 • 26 квітня у Києві відбудуться заходи з нагоди Всесвітнього дня боротьби з легеневою гіпертензією в Україні
  опубліковано 24 квітня 2015

  24
  квітня

  16:08

  п'ятниця
  Додати в календар 2015-04-24 16:08:04 2019-10-23 03:18:04 Europe/Kiev 26 квітня у Києві відбудуться заходи з нагоди Всесвітнього дня боротьби з легеневою гіпертензією в Україні Event organizer. event@organizer.email

  Від імені всіх пацієнтів з легеневою гіпертензією, Громадська організація «Асоціація хворих на легеневу гіпертензію» та ГС «Орфанні захворювання України» за підтримки Європейської Асоціації легеневої гіпертензії, просять приєднатися до низки заходів, присвячених Всесвітньому дню легеневої гіпертензії в Україні.

   Вперше Всесвітній день легеневої гіпертензії був проведений в Іспанії 5 травня 2008 року. З тих пір щорічно всі країни Європи та США, Канада та Латинська Америка, Австралія проводять ряд публічних заходів з метою популяризації проблеми ЛАГ та солідарності суспільства з хворими на рідкісну хворобу – легеневу артеріальну гіпертензію.

   Зокрема, на Контрактовій площі у Києві відбудеться Київський напівмарафон – команда марафонців ЛАГ «Отримай задишку для ЛАГ» пробіжить у футболках з логотипом Всесвітнього дня легеневої гіпертензії для солідарності з хворими на легеневу гіпертензію.

   Марафонці отримають задишку, щоб мати ідентичні хворим відчуття. Пробігаючи під аркою у вигляді легень, всі учасники марафону вдарять по дзвіночку, щоб підтримати хворих на легеневу гіпертензію та привернути увагу до рідкісної невиліковної хвороби – легеневої гіпертензії. Під час проведення марафону, учасники та волонтери, розповсюджуватимуть листівки з інформацією про ЛАГ та Всесвітній день легеневої гіпертензії.

   Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до заходу, поспілкуватися з хворими на цю рідкісну недугу та організаторами заходу.

   Початок Київського напівмарафону – о 08.30.

   Акредитуватися та дізнатися більше про інші заходи цього дня можна за тел.  38 093 044 10 81, Анастасія Стасюк.