• In English
 • 23 квітня у Києві відбудеться конференція за результатами впровадження українсько-швейцарської програми "Здоров'я матері та дитини" в Україні
  опубліковано 22 квітня 2015

  22
  квітня

  11:00

  середа
  Додати в календар 2015-04-22 11:00:04 2019-10-17 06:32:39 Europe/Kiev 23 квітня у Києві відбудеться конференція за результатами впровадження українсько-швейцарської програми "Здоров'я матері та дитини" в Україні Event organizer. event@organizer.email

  23 квітня 2015 року в м. Київ відбудеться конференція за результатами впровадження українсько-швейцарської програми «Здоров’я матері та дитини» в Україні.

  Українсько-швейцарська співпраця у сфері охорони здоров’я матерів та дітей в Україні триває вже понад 17 років. За час впровадження для забезпечення здоров’я вагітних та новонароджених в Україні Програмою було виділено більш ніж 22 млн. швейцарських франків. Активне впровадження Програми у партнерських регіонах (Вінницька, Волинська, Івано-Франківська області, АР Крим) дозволило переконатися у ефективності запропонованих Програмою нових ефективних підходів та інструментів і досягти хороших результатів.

  Саме про результати співпраці та свої досягнення розповідатимуть представники з партнерських областей Програми. Серед основних тем доповідей будуть такі:

  безперервна медична освіта в Україні;

  інновації в освіті медиків і управлінців: симуляційні центри та літня школа управлінців;

  стандартизація медичних практик в акушерстві та неонатологів;

  ефективні підходи до моніторингу та аудиту клінічної практики;

  ефективне управління: історії успіху партнерських закладів;

  eHealth (електронна охорона здоров’я) та медичні інформаційні системи;

  телемедицина та електронна інвентаризація: досвід областей.

  Також партнери Програми нададуть рекомендації щодо впровадження представлених напрацювань, переважна більшість з яких може бути реалізована у будь-якій області України, оскільки вони є простими у використанні та не потребують суттєвих ресурсних затрат.

   

  У конференції беруть участь:

  представники

  o Міністерства охорони здоров’я України;

  o Швейцарського бюро співробітництва в України;

  o Швейцарського інституту охорони здоров’я та тропічної медицини;

  o Національної медичної академії післядипломної освіти ім. Шупика;

  начальники управлінь охорони здоров'я Волинської, Вінницької та Івано-Франківської облдержадміністрацій;

  головні лікарі фахівці з партнерських закладів Програми;

  керівництво обласних управлінь охорони здоров’я та головні спеціалісти з акушерства і неонатології з усіх регіонів України.

  Місце проведення: м. Київ, готель «Президент», вул. Госпітальна 12 (метро «Палац Спорту»), конференц-зала «Європейська ½».

  Час проведення: 23 квітня, з 10:00 до 16:00, початок реєстрації ЗМІ в 9:30.

  За додатковою інформацією та з приводу проведення інтерв’ю звертатися: Введенська Альона.

  Телефон:  (050) 462-52-53, e-mail ppt_adv@ukr.net  

   

  Довідково

  Українсько-швейцарська співпраця, спрямована на поліпшення здоров’я матерів і дітей, розпочалася у 1997 році. За цей період реалізовано багато успішних ініціатив спільно з МОЗ України, НМАПО ім. П.Л.Шупика та партнерами з Волинської, Івано-Франківської, Вінницької областей та АР Крим. Діяльність українсько-швейцарської програми «Здоров’я матері та дитини» ґрунтується на міжнародному підході «безпечна вагітність та пологи». Цей підхід передбачає використання сучасних ефективних та економічно доступних методів спостереження і допомоги (клінічних практик), які запобігають можливим ускладненням у період вагітності та під час пологів.

  Довготривала співпраця з партнерськими регіонами була орієнтована на підтримку реформ і модернізацію системи охорони здоров’я матерів та і дітей, децентралізацію та покращення якості надання перинатальної допомоги, впровадження сучасних підходів до надання послуг і організації системи охорони здоров’я, покращення управлінського потенціалу, тощо.

  За час впровадження для забезпечення здоров’я вагітних та новонароджених в Україні Програмою було виділено більш ніж 22 млн. швейцарських франків. Остання фаза Програми (травень 2011 р. — квітень 2015 р.) присвячена поширенню досвіду та досягнень попередніх фаз у всіх районах Вінницької, Волинської Івано-Франківської областей та АР Крим (до березня 2014 року).

   

  Автор: Прес-служба Міністерства охорони здоров'я